
Гейхерелла Solar Eclipse (сажінці)
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 190 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12941
+380 (97) 975-29-79
Прийом замовлень - +380 (73) 247-69-30Консультант (з 10.00 до 14.00)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ширина 20 см, висота -20 см, місце посадки сонце, напівтінь , зона зимостійкості -4.Гейхера може мати різні відтінки в залежності від місця посадки і пори року
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вологість ґрунту | Помірно волога |
| Висота рослини | 20-30 cм |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в пакованні | 1 рослина |
| Фарб листя | Багатокольорові |
| Потреба у сонці | Н/Д |
| Розмір посадкового матеріалу | I |
| Відстань | 25 см |
| Країна походження | Нідерланди |
| Тип продукту | Жажанець (ОКС) |
| Колір квітки/плід | Білий, бежевий, кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴
