Отзывы о компании Интернет магазин для сада и города
- Альона Н.
- Яровой С.
Все Ок.
- Іванна М.
Товар приїхав гарно запакований, в чудовому стані.
Відправили наступного дня після закінчення.
Від продавця отримала всю додаткову інформацію про саджанці по телефону.
Сподіваюся на гарне цвітіння наступного року.
Рекомендую 👌 - Алена Г.
Рослини прийшли дуже швидко, гарно запаковані, все оперативно, дякую, рекомендую
- Анжелика К.
Замовлення прийшло швидко. Замовляла ехінацею, 7 шт... саджанці прийшли дуже хороші, я залишилася задоволена. Рекомендую! Дякуємо продавцю!
- Ольга Д.
Замовлення отримала швидко, пакування ідеальне. Єдине, що засмутило замовлення було на Стевію, а надіслали Ліпію солодку. Я так розумію, що ця рослина представлена на сайті продавця як Стевія. Шкода, адже шукала та замовляла саме Стевію.
- Софія Г.
Замовляла багато саджанців: війник, анемони, гейхера тощо, які прийши добротні та в гарному стані. Саджанці приїхали добре упаковані і всі цілі)
Дякую за оперативну роботу! - Наталья І.
- Вікторія К.
- Анна С.
