Отзывы о компании Интернет магазин для сада и города
- Роман С.
Товар був в наявності,але саджанці касетної форми.
- вячеслав л.
- вячеслав
Обманули
- вячеслав
- Виктор Р.
- Яніна Л.
Дуже чемний менеджер. Відправили швидше ніж очікувала
- Валентина Р.
Дякую!Рослини дуже гарної якості!Гарний консультант!Пакування відмінне!Швидка доставка!
- Тетяна Х.
- Андріі К.
Все оперативно, добре упаковано, рослини прибули в доброму стані. Дякую!
- Покупатель
- Оксана Д.
- Віталіна А.
