Отзывы о компании Интернет магазин для сада и города
- Олена Р.
Одна з рослин коріння сухе і не приймається. А в цілому все гаразд.
- Елена К.
- Ольга П.
Товар отримала ,швидко доставили, саджанці у гарному стані, добре упаковані, продавець ввічливий. Рекомендую.
- Ольга С.
- Олена Т.
Дякую. Замовляла жоржини, корінці всі гарні. одні побільші інші менші, але всі живі.
- СЕРГЕЙ Г.
- Ирина С.
- Олена Т.
Все круто.
- Валентина Д.
Понравилось.
- Оксана Г.
