Корзина
В связи с сезонным спросом отправка в течение 5 днейЗАКАЗАТЬ
+380 (97) 975-29-79
+380 (73) 247-69-30
Kert-Market интернет магазин
Корзина

Отзывы о компании Интернет магазин для сада и города

  • Тетяна З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Алла В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Дарія Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Софія Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Олег Е.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Хорошо
  • Юлия Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Наталія Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Растения были хорошо упакованы, бодрые)) пришла посылка быстро. О соответствии сорта ничего пока сказать не могу

  • Олена Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично

    Подзвонила сама, щоб перевірити наявність рослин, бо хотілось багато різних :) Менеджер ввічливо і терпеливо перевірив всі позиції, що мене цікавили, та відповів на всі питання. Обіцяв, що рослини відправлять на протязі 3-5 днів, а відправили на наступний день, що дуже приємно! Все було гарно упаковано, навіть тирса насипна зверху горщика, щоб рослини не пересохли! Правда наліпку "верх" на коробку приклеїли догори ногами))) Але рослини доїхали нормально, вже адаптуються.

  • Вита м.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Отлично
  • Анна Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Очень плохо

    29.04. було зроблене замовлення на суму 1356грн.
    30.04. якийсь Олег в Вайбері підтвердив замовлення і перепитав чи я не проти того, що замовлення буде відправлене протягом 3-4 днів. Я була не проти.
    На той час мене зацікавили ще деякі позиції і я хотіла додати їх до замовлення, проте Олег не відповів на жодне повідомлення.
    Писала в чат продавцю на пром.Теж тиша.
    7.05. вирішила подзвонити і перепитати, чи чекати мені моє замовлення.
    моє замовлення навіть не знайшли. Хоча потім перетелефонували і таки знайшли. Пообіцяли нарешті відправити.
    сьогодні 10.05. вечір. Ніяке замовлення до мене не їде.
    Шкода потраченого часу на перегляд їх товарів і спілкування з безвідповідальними "продавцями".
    Після таких продавців відпадає бажання користуватись Промом.