Отзывы о компании Интернет магазин для сада и города
- Світлана Ф.
- Валентина К.
Растение крепкое, упаковано хорошо.
- Наталія Б.
- Елена Н.
Дякую.Все добре.Саджанці хороші.
- Алла Л.
Дуже задоволена обслугованням продавця, ввічливий продавець допоміг з підбором товара, швидко відправили, товар був в наявності. Раджу .
- Жора М.
Дякую за оперативність
- Марина С.
Чудові осинки приїхали швидко ,відмінно запаковані. Продавця рекомендую.
- Оксана Щ.
Вдячна за якісні саджанці морозників(сподіваюсь,що відповідають замовленню),за дбайливе пакування.Дяку за співпрацю-процвітання компанії !!!!
- Оксана Ж.
Доставка дуже швидка. На наступний день після замовлення продавець зателефонував перевірити всі дані. На третій день вже отримала посилку. Цибулини були добре запаковані.Дуже задоволена!
- Елена К.
