
Анемона Rotkaeppchen (сажниці)
137 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 190 ₴
- В наявності
- Код: 12524
+380 (97) 975-29-79
Прийом замовлень - +380 (73) 247-69-30Консультант (з 10.00 до 14.00)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вологість ґрунту | Волога |
| Висота рослини | 120 см |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 5-10 см |
| Зона морозостійкості | Зона 5-6 |
| Кількість в пакованні | 1 шт |
| Фарб листя | Зелені |
| Підходить на зрізування | Да |
| Розмір посадкового матеріалу | Горщик P9 (0,5 л) |
| Відстань | 25 см |
| Країна походження | Нідерланди |
| Тип продукту | Контейнер P9 |
| Колір квітки/плід | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 137 ₴
