Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
Додати відгук
- Александр И.
- Марієва Т.
Все чудової якості, відповідає опису!
- Наталія К.
Садженець- сіянець маленький,цибульки гарні.
- Жужа М.
Рослини чудово упаковані, навіть у геліантуса, що вже розквітає, не зламався жодний бутончик, тонесенькі паростки седума також цілі, Сподіваюсь, горець на сонці змінить колір на свій драконівський, зараз просто зелений. Магазин однозначно рекомендую, все чудово!
- Марина М.
Рослини добре запаковані. Самі садженці в чудовому стані. Швидка обробка замовлення. Дякую!
- Ольга Д.
- Анна Р.
Замовляла каменоломню. Прибыло швидко , трошке замучане. Висадила на клумбу , через тиждень квіточка відійшла. Все добре , дякую.
- Светлана А.
- Олена Р.
- Марина В.
Казали на протязі 7 робочих днів, 7 робочих днів пройшо, ніхто не відправив
