Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Олена Ч.
Посилочку отримала, дякую за дбайливе пакування.Чекаю цвітіння!
- Юлия С.
Товар скасовується:в зв'язку з переїздом
- Татьяна А.
- Ирина К.
Товар відправили в термін, якій було обговорено після замовлення. Окрема подяка за пакування - рослини невеличкі, але дорогу перенесли дуже добре попри затримку на добу на пошті. Була пара питань по ходу замовлення, але вирішилися швидко і за повного сприяння продавця. Дякую!
- Світлана І.
Прошу вибачення.
- Євгенія Ш.
- Валентина К.
Півонія трав`яна KANSAS , хризантема ельда біла ( садженець в горщику) , товар відправили післясплата , садженці в горщиках гарної якості, добре упакований. Щиро дякую .
- ростислав п.
- Наталія М.
Отримала красиві великі саджанці квітів, добре запаковані. Посилка була доставлена швидко.
- Тетяна М.
