Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Аэлита Л.
Швидко зв"язалися, віправили. Все чудово упаковано. Обслуговуванням задоволена. Щодо відповідності сорту напишу пізніше. Загалом враження позитивне!
- Артур Ш.
- Ірина Л.
- Ирина Д.
Дякую! Швидко приїхали красиві квіточки!
- Софія К.
- Аурора П.
Все ок
- Инга Г.
- Марина М.
Дуже дякую за цибулю. За вашу працю. Бажаю вам успіхів і перемог!
- Алина Щ.
- Анастасия К.
