Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Катерина О.
- Катерина
Вітаю! замовлення ще чекати,чи вже не актуальне???
- Катерина
- Ольга В.
- Алла Ш.
Все чудово, дякую.Рослини гарненькі, добре запаковані, прийшли не пошкоджені.Дякую.
- Олена Б.
Все оперативно. Ціна нормальна. Рослинки чудово запаковані і у відмінному стані. Дякую))
- Олена
На жаль усі рослинки виявилися рожевими.
- Олена
- Сергій Т.
Я задоволений , дуже швидко , якісно запаковано , гарні рослинки , Дякую ))))
- Ірина Ю.
Замовляю не вперше.Квіти завжди гарно упаковані,а головне здорові.Дякую магазину та продавцям за гарну роботу!
- тамара Я.
- Інна Г.
Все гарно приїхало
- Надія С.
Заказывала цветы на подарок человеку что не первый раз покупает в этом магазине. Рекомендую. Связались очень быстро, разговор шёл легко и комфортно, доставили так же быстро, упаковано всё хорошо, цветы приехали в целости и сохранности. Большое спасибо
- Надія Г.
Дякую
