Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Ольга С.
Дуже гарне пакування. Все доїхало цілим та неушкодженим. Самі саджанці гарні, з розвиненою корневою. Цибулини тугеньки та здорові
- Марія Л.
- Оксана С.
Швидко відправили, два дні - і замовлення було в мене, хоча замовлення було велике. Все в наявності було. Приємні ціни. Добре запаковано, весь товар з бруньками.
- Мирослава С.
Приходить вчасно задоволена ,,
- Юлія Р.
- Ольга Ю.
- Тетяна М.
Все відправили швидко. А як зацвіте , тоді подивимось.
- Ольга Ч.
Швидко зв'язалися.
Рослина прислали гарні. - Ирина И.
- Тетяна М.
Люблю, коли продавець зв'язується з покупцем і повідомляє про дату відправки, а не чекаєш в невідомості.
Я купила 2 цибулини аліума, а в пакунок поклали 2 великих і 2 маленьких цибулини. Влітку матиму красу. Дякую!
