Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Алла Х.
- Дмитро К.
Все як треба!!!
- Владислав А.
Дякую все сподобалось, тепер будемо чекати коли розквітнуть.
- Мирослава Ф.
Квіточки прийшли швидко, в гарному пакуванні
Прийнялися всі!!!! - Лариса О.
- Інна Ц.
Супер швидкість, що до дзвіночка, що до відправки. Упакування рослинок (замовляла флокси) дбайливе, все прийшло в гарному стані. Дякую.
- Анна С.
- Ольга Л.
- Маріанна Б.
- Оксана Б.
Рослини якісні,прижилися добре. Запаковані були дуже добре, але схожі між собою. Сподіваюсь,що вони різні.
