Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Юлия Ш.
Гарно упаковані,прийшли на другий день після замовлення
- Вікторія С.
Дякую, все доставлено
- Наталія М.
Квіти добре запаковані та у гарному стані. Велике дякую.
- Максим Т.
- Наталя В.
Дуже оперативно спрацювали по замовленню.
Проте, якість рослин не відповідає заявленому і рослини дуже слабкі, малесенькі як на початку вегетації. Наприклад, шавлія 3см, 1 стебло, вершина якого обломана. Рослини слабкі, маленькі і дуже нещасні.
Офісні телефони мене одразу заблокували. Менеджер у вайбер відповів, що поверненню рослини не підлягають. Сьогодні все спакувала належним чином і відправила назад. Дуже сподіваюся на порядність відправника, який підняв слухавку і вислухав. У разі негативного рішення віддам ситуацію публічному обговоренню. Вважаю, у наш час не місце непорядності та обману.
Фото рослин можу надати для огляду.
Вцілому, якість товару, який мені був надісланий - дуже низька. Про сервіс зможу написати після рішення щодо мого повернення. - Олександр
- Євген г.
- Петр Ш.
На третій день доставили саджанці.
- Тамара К.
- Оксана К.
Перший раз замовляла в цього продавця. Все сподобалось, і продавець і товар. Буду ще замовляти! Дякую!
