Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Володимир П.
- Светлана Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталия Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Надія
Замовила в жовтні 2 півонії: Coral Charme і Sonoma Yedo.В результаті виросли 2 звичайні темно рожеві,точнісінько такі,як в мене були від бабусі.Обман.Вперше мене так розвели в офіційному магазині,а не на ринку.
- Надія
- Оксана Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віталій К.
Швидко зв'язались, ввічливо спілкувались, товар відправили в обумовлені строки, товар гарної якості за адекватну ціну, добре упакований. Дякую!
- Виктория Б.
Дуже гарний продавець , товар та пакування високої якості.
- Виктория Б.
Рослини прийшли швидко у відмінному стані. Я дуже задоволена . Це найкращий магазин рослин!
- АЛЛА К.
Це просто ЧУДО👍👍👍
- Світлана Б.
Рослини прийшли дуже швидко, якісний посадковий матеріал. Я дуже задоволена, дякую.
- мирослава д.
Саджанці прийшли гарно запаковані, свіжі. Я задоволена.
