Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Ольга Б.
- Наталя Л.
Приїхало бистро.добре упаковане.нічого не зламалася.Чудові квіти.Висадила.Дякую!
- Богдана Л.
- Марія К.
Все сподобалось. Буду замовляти ще!
- Касімцев Д.
- Ірина С.
Все прийшло , буду чекати наступного року що з них буде😀
- Оля О.
Гарно запакували і швидко відправили.
- Наталія К.
- Ирина Б.
Тричі замовляла рослини. Завжди дуже швидко дзвонили. Працівники фірми уважно відносяться до коментарів, враховуючи всі побажання. Запаковані рослини завжди відмінно. (Навіть якщо посилка необачно перекинеться всі рослинки залишаться цілими і неушкодженими.
Дякую! - Марія С.
Дякую за квіти. Дуже давно мріяла мати кущики розбите серце. І ось нарешті маю. Вже й посадили. Продавця рекомендую.
