Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Юлия Т.
- Маряна К.
- Юлія У.
- Галина Р.
- Інна Г.
- Эльвира Г.
- Ірина К.
Замовила білу лаванду і діхондру червону і білу . Рослини невеликі але це не сіянці доволі міцні і пишні . Дякую
- Надія Н.
Щиро дякую за обслуговування, швидко мені передзвонил, ввічливо відповіли на всі мої запитання, швидко відправили і вже отримала квіточкі Різдвяники п'ять сортів вкорінених, міцьненькі листочки, все дуже гарно було упаковано жодна квіточка не ушкоджена, гарненькі маленькі нові листочки проростають, підростуть і сподіваюсь що на Різдво розквітнуть, щиро дякую магазину за гарну роботу, успіхів вам
і Мирного неба🩵💛 - Галина П.
- Ольга Б.
Дякую за чудові рослинки!
