Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Олена Р.
- Марина В.
Казали на протязі 7 робочих днів, 7 робочих днів пройшо, ніхто не відправив
- Наталія Б.
Прислали не ту рослину. Дзвонила і писала про помилку. Поки що не отримала заміну. Оцінку поставлю пізніше коли ця ситуація вирішиться
- Юлія В.
- Інна Л.
- Оксана П.
Все прийшло в гарному стані. Дякую
- Наталія К.
Приїхало раніше ніж обіцяли, саджанці гарні, але маленькі.
- Наталія С.
- Оксана М.
- Ирина О.
