Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Ірина В.
Дякую за гарне обслуговування і якісні саджанці.
- Снежана Б.
- Надія М.
Саджанці троянд , доставлені у термін, обумовлений продавцем. Якість гарна. Дякую!
- Марія Т.
- Антонина Г.
Доброго дня. Розсада прийшла швидко, гарно запакована.
- Натіля К.
- Катерина Т.
- Катерина Т.
- Надія К.
Дякую
- Покупець
