Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Олена С.
- Олена
Пришла ,осень посадили,приняла,но увы клубника не тех сортов.Хорошая крупная,но не белая👀
- Олена
- Олесь С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Елена Ш.
- Роман П.
- Галина Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дарина И.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дарина
Корінець прийшов чудовий, але в мене не виріс такий пітон, а виріс звичайний
- Дарина
- Валерій В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Віра Г.
Дуже дуже вдячна за швидку доставку, неймовірно все пахне і дуже задоволена товаром
- Ірина Ш.
- Юлия П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
