Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Валентина Г.
Рослинки чудові,дякую!
- Анжела Д.
- Наталия У.
- Людмила М.
Рослини були доставлені швидко, в нормальному стані. Сподіваюсь, що приживуться.
- Яніна М.
Рослини прийшли у гарному стані, запаковані дуже надійно. Подивимося, як буде рости. На вигляд рослина вирощена з насіння, а не поділом коріння. Хоча це стане зрозуміло при посадці. Поки чекаємо сприятливої погоди для посадки. Загальне враження гарне.
- Альона к.
- Анжела Д.
- Віталій В.
- Алла С.
Хороший відповідальний продавець
- Вячеслав Ж.
Благодарю за оперативную отправку и качество упаковки моего заказа. 🤝💯👍
