Кошик
У зв'язку з сезонним попитом відправка протягом 5 днів ЗАМОВИТИ
+380 (97) 975-29-79
+380 (73) 247-69-30
Kert-Market інтернет магазин
Кошик

Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу

  • Тетяна З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Алла В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Дарія Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Софія Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Олег Е.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Добре
  • Юлия Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Наталія Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно

    Растения были хорошо упакованы, бодрые)) пришла посылка быстро. О соответствии сорта ничего пока сказать не могу

  • Олена Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно

    Подзвонила сама, щоб перевірити наявність рослин, бо хотілось багато різних :) Менеджер ввічливо і терпеливо перевірив всі позиції, що мене цікавили, та відповів на всі питання. Обіцяв, що рослини відправлять на протязі 3-5 днів, а відправили на наступний день, що дуже приємно! Все було гарно упаковано, навіть тирса насипна зверху горщика, щоб рослини не пересохли! Правда наліпку "верх" на коробку приклеїли догори ногами))) Але рослини доїхали нормально, вже адаптуються.

  • Вита м.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Відмінно
  • Анна Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Дуже погано

    29.04. було зроблене замовлення на суму 1356грн.
    30.04. якийсь Олег в Вайбері підтвердив замовлення і перепитав чи я не проти того, що замовлення буде відправлене протягом 3-4 днів. Я була не проти.
    На той час мене зацікавили ще деякі позиції і я хотіла додати їх до замовлення, проте Олег не відповів на жодне повідомлення.
    Писала в чат продавцю на пром.Теж тиша.
    7.05. вирішила подзвонити і перепитати, чи чекати мені моє замовлення.
    моє замовлення навіть не знайшли. Хоча потім перетелефонували і таки знайшли. Пообіцяли нарешті відправити.
    сьогодні 10.05. вечір. Ніяке замовлення до мене не їде.
    Шкода потраченого часу на перегляд їх товарів і спілкування з безвідповідальними "продавцями".
    Після таких продавців відпадає бажання користуватись Промом.