Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Зінаїда О.
Посилку отримала, всім задоволена. Гарне пакування , бистра відправка, якісний товар. Дякую.
- Олена Б.
Рослинки приїхали гарно упаковані і мали чудовий вигляд. Дуже задоволена. Дякую!
- Наталія Ц.
Придбала 3 саджанці троянд. Саджанці гарні, коренева система досить міцна. Буду чекати цвітіння🌺
- Полищук Ю.
- Мар'яна Г.
Швидка доставка, товаром задоволена
- Марія Щ.
Спасибі Вам,за вашу працю.Саджанцями задоволена.Буду замовляти і рекомендувати.
- Алла К.
Замовленням задоволена, все доставлено в гарному стані , всі питання вирішують професійно, вдячна за роботу
- Валентина Ф.
- Сергей К.
Дякую менеджеру Олександру за гарну роботу.Отримав якісні саджанці ожини.
- Анжела Д.
