Відгуки про компанію Інтернет магазин для саду і городу
- Інна Ч.
- Андрій К.
все чотко,раджу продавця.
- Марина Р.
Отримала посилку, все гарно упаковано та підписано сорти .
Задоволена своїм замовленням - Каріна Ц.
- Ольга Г.
Сажанці чудові, відправили швидко, рекомендую!
- Ольга Г.
- Тетяна К.
Зразу після замовлення передзвонили,в той же день відправили,гарно спаковані,все підписано, дякую.
- Олена М.
- Світлана Р.
Дякую за оперативність, якісний товар, чудове пакування!
Успіхів вам) - Аэлита Л.
Швидко зв"язалися, віправили. Все чудово упаковано. Обслуговуванням задоволена. Щодо відповідності сорту напишу пізніше. Загалом враження позитивне!
