
Гіацинт Woodstock (цибулина в горщику)
91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 190 ₴
- Немає в наявності
- Код: 931
+380 (97) 975-29-79
Прийом замовлень - +380 (73) 247-69-30Консультант (з 10.00 до 14.00)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гиацинт - очень красивое луковичное многолетнее растение. Посадочный материал - Голандия. Отправка с 5 сентября 2023 года
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Основні | |
| Рід рослини | Гіацинт |
| Тип посадкового матеріалу | Цибулини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологість ґрунту | Помірно волога |
| Висота рослини | 20-30 cм |
| Глибина посадки | 5 см |
| Діаметр квітки/плода | 0-5 см |
| Зона морозостійкості | Зона 3-4 |
| Фарб листя | Зелені |
| Підходить на зрізування | Да |
| Розмір посадкового матеріалу | 15/16 |
| Відстань | 10 см |
| Країна походження | Нідерланди |
| Тип продукту | Луковицы или клубни |
| Колір квітки/плід | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 ₴
